Pozvěte si profesionálního kuchaře na vaší soukromou oslavu, nebo akci a užijte si jí bez starostí o nákup potravin, přípravu jídla a následný úklid.

Soukromé oslavy – zajistím kompletní catering na vaše soukromé oslavy, firemní akce a speciální příležitosti, vše od návrhu zajímavého menu, nákupu zboží, jeho přípravu předem i na místě, včetně dodání nádobí, skla, příborů a dalších potřeb pro servírování a komfort hostů. Chcete překvapit vaše hosty něčím zajímavým, stačí se ozvat.

Grilování – oblíbené letní grilování, kdy vám připravím nejlepší hamburgery, stejky, krkovice, klobásky, saláty a další dobroty na grilu na vaší párty, nebo oslavě a vy se tak můžete naplno věnovat hostům. Napiště mi a užijte si grilování zase trochu jinak.

Kuchař na svatbu – vytvořím kompletní návrh svatebního menu a dohlédnu na jeho správnou přípravu,  včetně nákup surovin, jeho přípravu předem i na místě, případného dodání všech potřeb pro stolování.

Chcete se zdokonalit ve vašem vaření, naučit se speciální recepty, nebo kuchařské fígle, využijte možnosti soukromého kurzu vaření u vás doma.

Soukromé kurzy vaření – o svoje zkušenosti a inspiraci nejen z italské kuchyně se s vámi rád podělím na soukromých kurzech vaření u vás doma, na zahradě, nebo kdekoliv, kde to bude vhodné. Máte-li zájem o soukromý kurz vaření na míru, neváhejte mi napsat jaká témata by vás zajímala a já vám ho připravím.